Wieczór autorski i wystawa akwareli Wojciecha Sanka „Elementy magiczne” już 15 czerwca 2023 r. w Tarnowie, w Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II. Zapraszamy.

Tomik „Elementy magiczne” zawiera w wiersze i opowiadania autorstwa Wojciecha Sanka. Wydawnictwo zdobią liczne akwarele, które wyszły spod pędzla autora dzieł literackich.

Wiersze i opowiadania przeczytają Autor oraz uczestnicy Fundacji Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji.

W magiczny nastrój wprowadzą nas wychowankowie Pani Małgorzaty Boruch z Pracowni Wokalnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

Wydawnictwo ukazało się nakładem Bractwa Kurkowego w Ciężkowicach. To książka-cegiełka.

Przychód ze sprzedaży wydawnictwa przeznaczony jest na uczestników Fundacji REPI.

W czasie wieczoru będzie można zakupić tomik.
Klient decyduje ile zapłaci za książkę. Wartość wydrukowania jednego egzemplarza książki to 30,00 zł. Taka cena została ustawiona w sklepie internetowym NiepowtarzalneZakupy.pl.
Ponieważ jest to książka-cegiełka Klient będzie chciał zwiększyć wartość swojej cegiełki będzie mógł wpłacić darowiznę na rachunek bankowy Fundacji REPI o numerze 69 1940 1076 3077 8724 0012 0000.
Można też płacić kartą i gotówką.

Niezależny Serwis Informacyjny KADR objął wydarzenie Patronatem medialnym.

Wojciech Sanek jest absolwentem Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Prawie przez dwie dekady był przewodnikiem i edukatorem w Muzeum Przyrodniczym im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach. Mocno zaangażowany w rozbudowę i rozwój tej placówki, wspierał jej działalność również jako dyrektor Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice.
Obecnie pracuje w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, jest starszym specjalistą z zakresu edukacji przyrodniczej.
Laureat nagrody „Złotego Podkowca” za zaangażowanie w ochronę ostoi nietoperzy w Bukowcu.
Maluje akwarele.
Ojciec trójki dzieci, dlatego twórczość poetycką zamienił na pisanie bajek o charakterze regionalnym i przyrodniczym.

Miejscem wydarzenia będzie Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ulicy Hodowlanej 6 w Tarnowie. Miejsce wydarzenia na mapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *