Jak już wiecie, nasza wspaniała drużyna z WTZJP2 działającego pod skrzydłami Fundacji REPI zagości na antenie stacji TVN w programie „Autentyczni”, którego premiera już 1 i 2 listopada! 📺 Ale pewnie zastanawiacie się, jak uczestnicy znaleźli się w tej niezwykłej przygodzie… Opowiadamy! 🎬

W kwietniu odbyło się spotkanie z reżyserką programu, Panią Karoliną Węglorz-Zimą, która poznała autentyczność i niepowtarzalne spojrzenie na świat uczestników WTZJP2.

🎥 Następnie, podczas emocjonującego castingu, Kamil Cedrowski wyjątkowo zaskarbił sobie uwagę jury i otrzymał szansę zostania dziennikarzem w „Autentycznych„.

Nie tylko Kamil stanął na wysokości zadania. Razem z towarzyszącymi mu na publiczności Marlena Morys, Justyna Pałka, Dawid Nieć, Krzysztofem Miterą, Sebastianem Kołodziejem, Edwardem Lusztynem, będzie mógł przeprowadzić wyjątkowe wywiady z Robertem Makłowiczem i Natalią Kukulską, otwierając drzwi do świata pełnego różnorodności i wzajemnego zrozumienia.

Producentom programu „Autentyczni” Fundację REPI, w ramach znakomitej współpracy, zarekomendowała Maria Pietrusza-Budzyńska, kierownik warsztatu terapii zajęciowej i prezydent Fundacji Teatroterapia Lubelska. Dziękujemy pięknie! ❤️

⏳ Czekają nas emocje i niezapomniane momenty! Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profilów, aby być na bieżąco z przygotowaniami do tej niezwykłej podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *